Gradsko natjecanje 2018.

Dana 10.11.2018. u prostorijama Šahovskog kluba Pula održano je Gradsko natjecanje osnovnih škola u šahu.

U konkurenciji dječaka prva dva mjesta osvojile su ekipe naše škole. Članovi prve postave bili su Janko Soklić, Enio Ibrišagić, Petar Pereša, Stefano Slivar i Toni Dorić, dok su drugu postavu sačinjavali Luka Zgrablić, Ivan Kamenčić, Nikola Milovanović i Matija Buršić. Treće mjesto osvojila je ekipa OŠ Veruda.

Kod cura prva postava OŠ Veli Vrh u sastavu Silvia Licul, Ana Dominković, Lana Bezjak i Elena Kleva je uz maksimalni učinak osvojila prvo mjesto, cure iz OŠ Vidikovac bile su druge, dok je druga postava naše škole (Fiorella Debrevi , Lana Pavić, Lena Orlić, Ema Korotaj) završila na trećem mjestu.

Naši šahisti i šahistice ovom su se pobjedom plasirali na Županijsko natjecanje koje će se održati 7.12.2018. u TOŠ Bernardo Parentin Poreč.

Susret dviju ženskih ekipa s Velog Vrha: jedini način da ih natjeramo da prestanu čavrljat je da ih počnemo fotografirat…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s